Szülők a pácban: a tökéletesen tökéletlen szülők kézikönyve

Szulok A Pacban

Cím: Szülők a pácban: a tökéletesen tökéletlen szülők kézikönyve

Szerző: Katie Kirby
Kiadó: Könyvmolyképző Kiadó
Kiadás éve: 2022

A kimerült szülők hőskölteménye!

Minden, amiről nem beszélnek a szülői útmutatókban.

Ez a könyv nem útmutató. Nem fogja megmondani, hogyan kell elaltatni a babát, hogyan kell kezelni a kisgyermek dührohamait, hogyan lehetsz jó szülő, menő szülő vagy akár rendhagyó szülő. Ez egy olyan gyermeknevelési könyv, ami kerüli, hogy elhalmozzon tanácsokkal.

Ehelyett lenyűgözően őszinte megfigyeléseket oszt meg a szülői frontvonalról, amelyek bemutatják, hogy tökéletesen lehetséges teljes szívedből szeretni a gyermekeidet, miközben hihetetlenül irritálónak érzed őket.

Túlélőkönyv a várandósságtól az iskolakezdésig! Végigvezet a szülői lét izgalmas, frusztráló, dühítő és csodálatos forgatagán, szolidaritást és barátságos ölelést kínálva egy nehéz nap után.

Lelazít, akár egy pohár gin.